Co musisz zabrać ze sobą w podróż traperską? Parę wskazówek dla podróżników

Jeśli właśnie wybierasz się w podróż swojego życia wyłącznie z plecakiem i bez żadnego planu ani zarezerwowanych noclegów, możemy powiedzieć Ci właściwie tylko jedno – mocno Ci zazdrościmy – bez wątpliwości czeka Cię fantastyczna przygoda

. Równocześnie przygotowaliśmy dla Ciebie fantastyczny poradnik, dzięki któremu będziesz wiedział, co konkretnie musisz ze sobą zabrać na taką wyprawę.
Spakuj namiot do plecaka
Na początku bez wątpliwości musisz zadbać o to, żeby mieć gdzie sypiać – w podobnych wypadkach przyda się bez wątpliwości namiot. Zabierz na dodatek wygodną poduszkę, dzięki której będziesz mógł spać właściwie wszędzie. Ciekawy produkt: sprawdzona manierka.
Energia

Autor: Denis Bocquet
Źródło: http://www.flickr.com

Jedzenie to właściwie podstawa każdego wyjazdu

BIWAK

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli decydujesz się na spanie pod namiotem, na pewno musisz również zadbać o jedzenie (ciąg dalszy tego materiału > https://jadenapodlasie.pl/oferty/jedzenie) – jego przygotowanie bowiem nie będzie łatwe. W Twoim plecaku zdecydowanie musi znaleźć się stalowa menażka czy innego rodzaju manierka – to bowiem w niej będziesz przygotowywał posiłki. Na takich wyprawach z pewnością sprawdzi się najlepiej solidna wojskowa menażka (więcej tu) – jeżeli więc taką masz, zdecydowanie musisz ją spakować. Jeśli zaś nie, manierka powinna znaleźć się na liście Twych zakupów do zrobienia przed wyjazdem.

trekking

Autor: Valerie Hinojosa
Źródło: http://www.flickr.com

Wygodne buty

Tym, o co powinieneś najbardziej zadbać, są wygodne buty – bez nich z pewnością nie będzie Ci się dobrze chodzić, a równocześnie cała wyprawa straci swój urok

. Nie zabieraj nowych butów! Nie wiesz bowiem, jak będą się konkretnie zachowywać i jak będą się układać na stopie, zatem bez wątpienia lepiej postawić na sprawdzone wcześniej buty. Tu więcej: .