Lecisz na wycieczkę i nie masz w którym miejscu pozostawić samochodu? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Wybierając się w podróż aeroplanem nie stale da się zezwolić sobie na pozostawienie pojazdu pod blokiem chociażby z elementów bezpieczeństwa. Nie raz jest również ambaras z podwózką pod lotnisko z wykorzystaniem kogoś poufałego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona i nadzorowanie gwarantują nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się troszczyć podczas wyjazdu o przypuszczalne krzywdy. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest umieszczony bezpośrednio przy terminalu, tym samym nie ma niezbędności dojazdu do punktu odlotu busem. Wykonalna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Źródło informacji –

Przed terminalem znajduje się tzw. rejon krótkiego postoju (Kiss & Fly). Całościowy czas gratisowego przewozu i postoju w strefie wynosi 10 minut. Jeśli chodzi o parking długoterminowy, jest opcja dokonania przedsprzedaży przez Internet, faktura przesyłana jest w takim razie drogą mailową. Mamy wówczas gwarancję miejsca, jakie wybraliśmy sobie z mapy. Władze lotniska zachęcają do skorzystania z parkinkgu VIP umiejscowionego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy respektują sobie czas i swoją prywatność oraz oczekują osobnej obsługi w komfortowych wymogach.

Umożliwiony jest poświęcony personel przeszkolony w obszarze protokołu dyplomatycznego, komfortowe okoliczności do relaksu lub ewentualnie pracy w podobny sposób przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z takowej usługi oszczędzamy czas przez optymalne skrócenie procedur lotniskowych, przez co jest dozwolone ukazać się na lotnisku nawet 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego typu osób usytuowany jest w dostępnym miejscu, niedaleko wejścia do terminalu.

Zaintrygowały Cię dodatkowe informacje zaprezentowane w tym poście? Niezwykle przyjemnie zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi tekstami. Czekamy na ocenę!

Miejsca parkingowe są naznaczone kolorem niebieskim oraz dodatkowymi symbolami – strona (zobacz pozycjonowanie stron www w Google) www.

Nowomodne lotnisko w mieście Wrocław jest urządzone w perfekcyjny i tani parking dla podróżujących. Jest on dostosowany zarówno dla niepełnosprawnych jakdodatkowo sprawnych ludzi. Jeżeli planujemy z kolei migiem dostać się do samolotu unikając formalności, winniśmy skorzystać ze strefy VIP.