Zobacz, na co musisz zwrócić specjalną uwagę, gdy planujesz wybrać się na długą wyprawę w góry.

Urlop to kapitalny czas. Zobacz, w jaki sposób możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak aby był wyśmienity. Każdy myśli z radością o urlopie. Jedni lubią aktywnie spędzać czas: uprawiać rozmaite dyscypliny sportu. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na słonecznej plaży. Są i tacy, których pasją są długie wyprawy w góry. Jeśli planujesz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, powinieneś obligatoryjnie zadbać o odpowiednie buty. Zobacz, jakie buty są idealne dla piechura.

Sandały – www.skalnik.pl/buty-dzieciece-sandaly-sportowe-b-teva – source – strzał w dziesiątkę!

sandały

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Sandały source są doskonałą ofertą dla tych, którzy kochają długie, piesze wycieczki. Dlaczego?

Ponieważ posiadają idealnie dopasowany system pasków. Dzięki temu, że paski są mocowane do podeszwy w kilku miejscach, masz pewność, że takie buty, utrzymają Twoją stopę w jednym miejscu, niezależnie od tego, jak długa będzie trasa, i jak trudny będzie teren. Ponadto podeszwa takich sandałów absorbuje wszystkie wstrząsy, jest lekka i pozwala na zachowanie dobrego balansu, podczas kontaktu Twojej stopy z gruntem.

Kolejną zaletą sandałów source jest antybakteryjna podeszwa, która zabezpiecza stopę przed rozwojem niebezpiecznych bakterii. Dzięki środkowi antybakteryjnemu sandały nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Jakie są jeszcze plusy sandałów source. Sandały (zapraszamy serdecznie) source wyśmienicie chronią stopę przed bolesnymi odciskami – Sandały source. Jeżeli dobierzesz złe buty, musisz wiedzieć, iż uciążliwe odciski są w stanie zepsuć Ci cały urlop i unieruchomić Cię na kilka dni. Pamiętaj, że podstawową przyczyną odcisków są właśnie nieodpowiednie buty.Dobry śpiwór – to podstawa!

Następną niezmiernie istotną rzeczą jest kupno solidnego śpiwora. Istnieją rozmaite typy śpiworów. W sklepach znajdziemy śpiwory puchowe, syntetyczne i śpiwory puchowo-syntetyczne.Śpiwory puchowe są znakomitą propozycją dla osób, które nie obawiają się porządnej zimy. Fantastycznie sprawdzają się w różnych warunkach, przede wszystkim podczas ciężkiej zimy. Ten typ śpiwora jest najczęściej wybierany na wyprawy wysokogórskie. Kolejnym typem są śpiwory syntetyczne. Posiadają niską wagę i małą objętość. Te śpiwory są idealne na lato i wiosnę. Natomiast doskonałą izolację przed zimnem i wilgocią stanowi ocieplenie syntetyczne i naturalny puch gęsi, które znajdziemy w śpiworach puchowo-syntetycznych. Ocieplenie syntetyczne znajduje się po zewnętrznej stronie i genialnie zabezpiecza przed wilgocią. Dzięki temu, puch jest w nienaruszonym stanie i zachowuje swe właściwości izolacyjne.

W jaki sposób odkryć znakomity śpiwór?

wyprawa w góry

Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com

Na rynku istnieje sporo firm, które produkują dobre jakościowo produkty. Aby poznać właściwości takiego dobrego śpiwora wystarczy, że zbadasz skład produktu, który pochodzi od znanego producenta. Możesz wspomóc się Internetem, wpisując przykładowo „śpiwory małachowski”. Opis, który znajdziesz na stronie producenta, potraktuj jako przykład śpiworu „szytego na miarę”, który Cię nigdy nie zawiedzie.