Doceńmy troszeczkę mocniej góry w naszym kraju!

Nawet bardzo krótki pobyt w górach może dużo dać. Chociażby z tego powodu, że akurat nasze góry mają dużo do pokazania. Można powiedzieć, iż bardzo często możemy pomyśleć, że gdzieś w Szwajcarii czy nawet na Słowacji jest sporo lepiej, jeśli w grę wchodzą warunki urlopowania w górach, lecz czy być może to nieco nie ma takiej sytuacji, iż najzwyczajniej w świecie często mieszkańcy Polski nie umieją docenić własnej ojczyzny?

Wiadomo: kiedy odwiedzamy chociażby Zakopiec oraz okolice, dostrzegamy, że idealnie to zapewne nie będzie u nas jeszcze przez długi czas. No dobra, lecz i tak jeżeli szukamy niesamowitego odpoczynku, z pewnością nie powinniśmy zakładać, że jest coś fajniejszego, niż Karpacz, Białka tatrzańska bądź Zakopane: jakby nie patrzeć śnieżna stolica RP.

I tutaj tak jakby taki apel do wszystkich tych, którzy są jakoś powiązani ze światem biznesu, branżą konferencyjną, etc. Może częściej przydałoby się organizować szkolenia i konferencje we właśnie polskich górach? Pamiętajmy podstawową rzecz: ludzie po takim spędzie będą sporo mądrzejszy, ale także niewątpliwie będą bardziej zrelaksowani, co zwiększy ich wydajność. Pamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie takie zdecydowanie ładnie położone, są niezwykłe, no zapierające dech w piersiach. Urokliwe mamy góry, zresztą w zasadzie na autentycznie całym świecie góry są bardzo ładne. Bo to nie tylko akurat typowo polska specyfika.

sala konferencyjna

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Doceńmy także doskonałe możliwości jakie na pewno dają nam słowackie góry. Przecież w czasie pobytu na południu Polski czymś całkowicie typowym jest odwiedzanie naszych sąsiadów. Dzisiaj coraz trudniej się tam kupuje, bo w zasadzie ceny są tam tak wygórowane, iż to bardziej Słowacy pozostawiają kasę w naszych punktach handlowych, ale nadal szczególnie słowacki alkohol to bardzo duży atut. Doceńmy w takim razie nasze góry, nie ma bardziej wskazanego miejsca dla pragnących zresetować własny umysł, niż Karpacza, Zakopane oraz inne miejscowości wypoczynkowe.

Absorbuje Cię problematyka poruszana w tym tekście? Zobacz ponadto także inne zbliżone treści – zwyczajnie wejdź tutaj nota księgowa.

Być może jeszcze Ustroń albo Wisła? Ładnych miasteczek zdecydowanie nie brakuje. Odwiedzajmy je, a pewnie będą piękniejsze, porządniej wyposażone. One potrzebują naszych dutków.