Doceńmy troszeczkę mocniej góry w naszym kraju!

Nawet bardzo krótki pobyt w górach może dużo dać. Chociażby z tego powodu, że akurat nasze góry mają dużo do pokazania. Można powiedzieć, iż bardzo często możemy pomyśleć, że gdzieś w Szwajcarii czy nawet na Słowacji jest sporo lepiej, jeśli w grę wchodzą warunki urlopowania w górach, lecz czy być może to nieco nie ma takiej sytuacji, iż najzwyczajniej w świecie często mieszkańcy Polski nie umieją docenić własnej ojczyzny?

Wiadomo: kiedy odwiedzamy chociażby Zakopiec oraz okolice, dostrzegamy, że idealnie to zapewne nie będzie u nas jeszcze przez długi czas. No dobra, lecz i tak jeżeli szukamy niesamowitego odpoczynku, z pewnością nie powinniśmy zakładać, że jest coś fajniejszego, niż Karpacz, Białka tatrzańska bądź Zakopane: jakby nie patrzeć śnieżna stolica RP.

I tutaj tak jakby taki apel do wszystkich tych, którzy są jakoś powiązani ze światem biznesu, branżą konferencyjną, etc. Może częściej przydałoby się organizować szkolenia i konferencje we właśnie polskich górach? Pamiętajmy podstawową rzecz: ludzie po takim spędzie będą sporo mądrzejszy, ale także niewątpliwie będą bardziej zrelaksowani, co zwiększy ich wydajność. Pamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie takie zdecydowanie ładnie położone, są niezwykłe, no zapierające dech w piersiach. Urokliwe mamy góry, zresztą w zasadzie na autentycznie całym świecie góry są bardzo ładne. Bo to nie tylko akurat typowo polska specyfika.

sala konferencyjna

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Doceńmy także doskonałe możliwości jakie na pewno dają nam słowackie góry. Przecież w czasie pobytu na południu Polski czymś całkowicie typowym jest odwiedzanie naszych sąsiadów. Dzisiaj coraz trudniej się tam kupuje, bo w zasadzie ceny są tam tak wygórowane, iż to bardziej Słowacy pozostawiają kasę w naszych punktach handlowych, ale nadal szczególnie słowacki alkohol to bardzo duży atut. Doceńmy w takim razie nasze góry, nie ma bardziej wskazanego miejsca dla pragnących zresetować własny umysł, niż Karpacza, Zakopane oraz inne miejscowości wypoczynkowe. Być może jeszcze Ustroń albo Wisła? Ładnych miasteczek zdecydowanie nie brakuje. Odwiedzajmy je, a pewnie będą piękniejsze, porządniej wyposażone. One potrzebują naszych dutków.