Metody na nowoczesna reklamę.

Kolorowe światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Marketing jest nieodzownym przyjacielem właścicieli firm, wspomagającym prowadzenie biznesu i pomagającym w zdobywaniu nowych klientów.
Formy marketingu są bardzo zróżnicowane, zaczynając na pośredniej formie nakłaniania potencjalnych klientów do kupna, np przez znaki przed sklepem bądź rozdawanie broszur reklamowych, a na marketingu w internecie i na stronach internetowych kończąc.

Co jednak ma począć nowy przedsiębiorca, jaki nie posiada doświadczenia w marketingu i dystrybucji swojego produktu? Ten ciężki, ale istotny dla właścicieli firm temat będziemy poruszali w tym artykule.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl

Rozwój technologiczny wprowadza w naszym życiu ogromne zmiany. Nie tak dawno, bo dziesięć lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że większość z nas będzie posiadała dostęp do internetu w swoim telefonie. Ludzie niezwykle szybko przyzwyczajają się do nowinek, a o starej technice momentalnie zapominają. Identyczną sytuację marketingowcy i spece od sprzedaży zaobserwowali na rynku usług.

Ciekawa informacja? Jeśli tak myślisz, dodatkowo sprawdź ten odsyłacz – znajdziesz o wiele więcej w ofercie (https://tomaszgraff.pl/oferta/prace-budowlane/), która tyczy się rozpatrywanej tu tematyki.

Najnowsze metody reklamy są niezwykle szybko wchłaniane przez ludzi, a dodatkowo zwracają całkiem sporą uwagę, ponieważ są zupełną nowością na rynku. Jednym z tego typu nowych form marketingu jest reklama LED, która na odpowiednio oprogramowanym urządzeniu będzie wyświetlać nasza reklamę tekstową lub graficzną.

Miasto, ekran LED

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Zalety i minusy tego typu reklamy.
Największą zaletą tego typu metody marketingu jest to, że jest zupełną nowością w Polsce. Wzbudza to zmysły wśród oglądających ją osób, co w tym samym czasie zwiększa przełożenie takiej reklamy na zysk. Tego typu wyświetlacze reklamowe będą także spełniać formę rozpoznawczą dla naszego zakładu – wyświetlający się specjalnie wybrany kształt albo sam ekran zaprojektowany w kształcie logo reklamowego jest idealnym znakiem rozpoznawczym. Tego typu technikę stosują przykładowo farmaceuci, wieszając świecące krzyże apteczne przed swoimi zakładami. Apteki nie są odosobnionym przykładem tego typu formy marketingowej. Z umiłowaniem stosują ją także pizzerie i bary – wieczorami reklama świetlna Kraków jest tym bardziej widoczna. A minusy?

Minusem według mnie może być wyłącznie cena, ale każdy właściciel firmy musi obliczyć koszta tego typu inwestycji w reklamę na własną rękę. marketingu (ciekawy-> http://profill.com.pl/)