Wielkoformatowe reklamy outdoorowe

Jeśli masz firmę, na pewno zastanawiałeś się często, jak efektywnie się wypromować. Dzisiaj bardzo popularna jest reklama WWW, a także prowadzenie PR przez portale społecznościowe. Nieustannie chętnie wykupywane przez biznes są teksty ogłoszeniowe w prasie papierowej. Lecz my najbardziej polecamy znaną ludziom od tysiącleci reklamę zewnętrzną.

Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba wiedzieć, że pionierskie plakaty z przekazami perswazyjnymi odkopano w trakcie wykopalisk archeologicznych w rzymskim mieście Pompeje. Zwykłe billboardy (np. billboardy w Lublinie od ) posiadają znaczną historię. To nic dziwnego, przecież są efektywnym narzędziem marketingowym. Najistotniejsze dla ciebie, jako szefa marki, która planuje się ogłaszać, jest umiejscowienie billboardu (na przykład w świetnych lokalizacjach od ). Komunikat promocyjny, który ma dostać się do tysięcy ludzi, ma zostać umieszczony w punkcie, w którym cały czas pojawia się wielu ludzi.

Taką świetną lokalizacją staje się pobocze autostrady, estakada wyjazdowa z miejscowości lub reprezentacyjny deptak w rejonie. Prawidłowo zamontowane billboardy (na przykład billboardy Gliwice) to pewność, że zauważy je wielu ludzi. Należy nie zapominać, że przekaz powinien być ustawiony pod odpowiednim kątem. Warto zadbać także o oświetlenie przekazu, tak żeby był widoczny nawet nocą.

Jeżeli pragniesz zamieścić plakat w Olsztynie, do Google (zobacz pozycjonowanie stron) wklej słowa „billboardy Olsztyn”. W przypadku Elbląga trzeba wstawić nieco inaczej sformułowane hasła kluczowe – najlepiej „billboardy Elbląg”. Wiedz, że idealne punkty są już zazwyczaj wykupione przez inne przedsiębiorstwa. Lecz nie załamuj się, zarezerwuj sobie miejsce w kolejce już dziś. Jeśli masz mało środków na marketing, zastanów się nad postawieniem na citilighty, czyli mniejsze przekazy promocyjne, instalowane zwykłe na przystankach komunikacji miejskiej. Przechodnie, którzy czekają na tramwaj, chętnie czytają takie rzeczy.

Jeśli chcesz bezzwłocznie wyszukać analogiczne teksty dotyczące analizowanego problemu, zobacz dodatkowe info na innej tego typu witrynie.

/J]

Źródło: Billboardy reklama