Portal branżowy technologii LED – LEDnews.pl

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oświetlenie LED, bazujące na diodach elektroluminescencyjncyh jest standardem co najmniej od lat 70-tych XX wieku. Jego przewaga nad oświetleniem żarówkowym jest oczywista – diody led świecą około 50 000 godzin, czyli niemalże 5 razy dłużej, niż przeciętna żarówka.

Diody LED towarzyszą nam codziennie, powstały już ekrany led, czyli popularne telebimy, a listwy i moduły ledowe są stale wykorzystywane do nowoczesnej dekoracji mieszkań.Zapotrzebowanie na profesjonalny serwis dotyczący technologii LED jest oczywiste.

W październiku powstał innowacyjny na rynku polskim portal którego celem jest popularyzacja technik oświetleniowych LED.

LED News to źródło najświeższych informacji branżowych, zarówno dla firm, inwestorów, jak i osób prywatnych, które mają styczność z technologią LED w życiu codziennym. Oprócz ciekawych artykułów, portal oferuje kalendarz konferencji i wydarzeń w branży oświetleniowej, takich jak targi oświetlenia Światło 2012, a także katalog firm zajmujących się technologią LED.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka omawiana w tym materiale, sprawdź pełną ofertę (http://www.ninz-polska.pl/), a na pewno będzie ona dla Ciebie warta uwagi.

Dodatkowo niebawem uruchomiona zostanie platforma LED B2B umożliwiająca sprzedaż, jak i zakup produktów LED.

Czy pewien komentarz z www (http://www.stajniaiskra.pl/art/1061/najpierw-kon-potem-jezdziec.html) zachęcił Cię do napisania swej oceny? Bardzo nam przyjemnie. Więc nie ociągaj się i napisz coś!

Całość zapowiada się bardzo interesująco.