Wygrzewaj się na plaży w majowym słońcu

Projektowanie urlopu to miłe zajęcie. Naturalnie, o ile urlop planuje się na kilkanaście tygodni przed wyjazdem. Poszukiwanie miejscówki na majowy odpoczynek w kwietniu to fatalny pomysł, który przyniesie jedynie dużo stresu. Dlatego zastanów się nad majowym wolnym już dziś. My polecamy interesującą opcję: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Relaksowanie się w czasie upalnych dni majowych nad Bałtykiem ma same korzyści. Primo, w pensjonatach i na promenadach nie będzie tłumów – huczne najazdy odwiedzających występują najczęściej w lipcu. Secundo, czasem w maju jest przyjemniejsza aura niż w lipcu, który bywa wilgotny. Tertio, byczenie się parę dni nad wodą potrafi przynieść wiele energii i poprawić kondycję psychofizyczną. Najbardziej korzystny jest jod. Eksperymenty wykazały, że szum fal ma działanie relaksujące. A nasze polskie morze szumi naprawdę pięknie.

Jeżeli szukasz propozycji na spędzenie urlopu nad morzem, proponujemy rejon Pomorza Zachodniego. Fajnym punktem jest bardzo stare miasto Kołobrzeg. To świetne miejsce dla każdego, kto interesuje się dawnymi dziejami i architekturą zabytkową. By zaklepać noclegi w tej miejscowości, do Google wpisz hasło „apartament kołobrzeg”.

Masz sporo pieniędzy? Uwielbiasz elegancję i zamierz spędzić te majowe dni w komfortowych warunkach? Do Google wpisz frazę „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie chcesz spędzać dni majowych w mieście, rekomendujemy uroczą wioskę Grzybowo (kliknij), która leży w sąsiedztwie Kołobrzegu. Aby odszukać i zaklepać pobyt w tej miejscowości do wyszukiwarki powinno się wpisać słowa „Grzybowo pensjonaty”.

W obecnym roku liczba urlopowych dni na starcie maja będzie spora. 1. maja jest w środę, co oznacza, że do pracy trzeba będzie wrócić dopiero pięć dni później. O ile naturalnie wcześniej zaklepie się dzień wolny na drugiego maja. Nie ma co zwlekać, już dziś zarezerwuj sobie urokliwe miejsce nad Bałtykiem i zamów u pracodawcy ten jeden, najważniejszy dzień urlopu.