Kraków wciąż bardziej popularny

Kraków jest takim miastem, które według wszelkich zestawień statystycznych każdego roku ściąga do siebie najwięcej przyjezdnych spośród innych miast. Takie ogromne zainteresowanie Krakowem sprawia, że noclegi w Krakowie muszą stanąć na wysokości zadania i zagwarantować kwaterunek tysiącom turystów.

Kraków
W mieście Kraka na szczęście od dawna wiedzą, że na gościach z całego świata a także tych z Polski można bardzo dobrze zarobić. Stąd też baza noclegowa nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. W samym centrum Krakowa nie brak już obiektów hotelowych jak również moteli, w których możemy się zatrzymać na kilka dni. Każdy znajdzie coś dla siebie oraz na swe możliwości finansowe. Luksusowe hotele spełniające europejskie normy jak również pokoje w akademikach dedykowane dla ludzi młodych, którzy nie należą do najbogatszych.

Kraków każdego powita z otartymi rękoma. Dowodzi temu fakt, że noclegi w Krakowie z były często pierwszym wyborem turystów, którzy rok temu przybyli do Polski wspierać swoje reprezentacje piłkarskie podczas Euro 2012. Pomimo, że Kraków nie był miastem organizatorem, wielu kibiców właśnie w Krakowie miało swe bazy wypadowe do miast organizujących. Taka sytuacja ilustruje potencjał turystyczny miasta a także jej bazy hotelowej, która ogromnie odciążyła Poznań, Gdańsk, Warszawę a także Wrocław, które miały bardzo dużo do zrobienia w tej niezmiernie ważnej kwestii.

Poznań

Autor: Marcin Chady

Jeśli chodzi o Poznań to tutaj władze miasta zrobiły doprawdy wiele, by noclegi w Poznaniu były ogólnodostępne. Do Poznania przyjechali kibice z Irlandii, którzy byli zdecydowanie najlepszą grupą kibiców na Euro. Poznań z godnością ich przyjął. Dobre przygotowanie do mistrzostw owocuje do dnia dzisiejszego. Baza hotelowa oraz wypoczynkowa bardzo ściśle ze sobą współpracują. Dzięki temu na obecną chwilę stolica województwa wielkopolskiego uznawana jest za jedno z polskich miast, które obowiązkowo warto odwiedzić, jeśli chce się wiedzieć wiele o naszym kraju. Poznań jest miastem, które ma wiele do zaproponowania. Trzeba szczerze przyznać dzisiaj wykorzystuje swój potencjał we wzorowy sposób.