Popularne urządzenia do domowej siłowni

Jeżeli postawiłeś na dbanie o sylwetkę i regularnie chodzisz na siłownię, z pewnością irytuje cię tam parę rzeczy. Zazwyczaj sala jest zatłoczona i trenujacy zabierają sprzęt, zatem musisz czekać sporo na swoją kolej. Czasami na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak chociażby orbiterek, przez co nie nie ma możliwości zaliczania konkretnych ćwiczeń.

Autor: Sport-shop.pl

Często menager siłowni puszcza ćwiczącym telewizję z muzyką, co każdemu, kto wykazuje nieco smaku muzycznego będzie utrudniać skupienie i zmuszać do zakładania odtwarzacza mp3. Na dodatek niektóre siłownie posiadają nieprzyjazne ceny, dlatego miesiące systematycznych treningów potrafią wyczyścić konto.

Zainteresowały Cię informacje podane w tym tekście? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła można przenieść się do bardziej precyzyjnych danych, które znajdują się w linku poniżej.

Remedium na te wszystkie bolączki może okazać się skontrusowanie własnej siłowni w mieszkaniu. Jeśli dysponujesz metrażem oraz pieniędzmi, możesz już nie myśleć o zaludnionej sali i komfortowo podnosić ciężary w mieszkaniu Prezentujemy kilka sprzętów, które trzeba zdobyć:

Autor: iStock.com

– bieżnie (bieżnie reebok w atrakcyjnych cenach) – przydatna maszyna, gdy na dworze mrozy i śniegi, a ty boisz się przeziębienia, a równocześnie pragniesz zrzucać kilogramy. Trzeba nabyć bieżnię, która zapewnia szereg przydatnych funkcji, takich jak na przykład symulowanie trudnego terenu. Tak poczujesz się, jakbyś trenował w górach. Sporo opcji może również ułatwić robienie skutecznych treningów anaerobowych, takich jak HIIT.

– inną ideą na wykonywanie treningu tlenowego może być rower stacjonarny (domowe rowerki do treningu). Jeżeli gdy jest ciepło trenujesz kolarstwo, zakup roweru stacjonarnego do pokoju jest nieodzowne, by szlifować kondycję

.

Chcesz sprawdzić, co inny autor wzmiankuje o opisywanym w tym wpisie temacie? Ten wpis z serwisu (http://www.gabinet-dietetyczny.pl/blog/) wyjaśni Twoje wątpliwości.

– treningowa ławeczka. Najlepsze w zdobywaniu masy są oczywiście serie na wolnych ciężarach, więc nabytkiem obowiązkowym staje się ławeczka akcesoriami oraz sztanga z odpowiednią ilością obciążenia.

– sztangielki} – kolejna obowiązkowa rzecz w prywatnej siłowni, konieczne do trenowania wielu części ciała. Rekomendujemy typy do własnoręcznie składania.

– drążek – zawieść go w wejściu. Ważny element do dobre poruszania mięśni pleców.

Źródło: