Wakacje dla Twojego dziecka

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego dziecko pojechało na aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. Na rynku można natknąć się na wiele propozycji obozów i kolonii, w tym ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś zajmującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż aktywność pomagająca utrzymać dziecko w dobrej formie fizycznej i dająca zajęcie w trakcie wakacji. Jazda konna (szczegóły w podanym źródle) pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, którym się trzeba codziennie zająć. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa w czasie jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet pomaga w nauce innych dzieci. Przebywanie blisko natury pozwala dziecku odprężyć się.

Polecanym ośrodkiem proponującym w swojej ofercie obóz jeździecki jest na przykład Szkoła Jazdy Konnej Patataj. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, a jazdy są specyficznie dostosowane do wymagań danych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Obojętnie na jaką kolonię wyślemy naszą pociechę należałoby spytać dziecko na co ma największą ochotę i dobrać wycieczkę do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą niezapomniane.

Odkryj ofertę Klubu jeździeckiego Patataj:
Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj