Orawa to znakomity region dla ludzi, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek oraz kontakt z przyrodą

Gospodarstwa agroturystyczne cieszą się obecnie wyjątkową popularnością. Sporo osób żyjących w miastach ma ochotę uciec na urlop do miejsca, w którym trwa niezmącony spokój oraz gdzie można porządnie odpocząć od trudów życia w aglomeracji.
Jeśli zatem interesuje nas agroturystyka Orawa to region, który może być dla nas idealny.

plan

Autor: Wikipedia
Jest to piękny obszar, na którym znajdziemy klimatyczne jeziora i oryginalne krajobrazy. Funkcjonuje tu mnóstwo gospodarstw agroturystycznych, które oferują wczasowiczom dużą ilość ciekawych rozrywek. Co istotne owe miejsca położone są na ogół na uboczu, a zatem panuje w nich kompletna cisza. Mają w ofercie także pyszne zdrowe oraz naturalne jedzenie z upraw ekologicznych. Jeśli zatem ciekawi nas atrakcje podlasia Orawa może być doskonałym pomysłem.
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Noclegi Orawa

Autor: Shayariel Teardrop – Congrejo
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy miejsca, gdzie będzie można chodzić na wielokilometrowe SPAcery, połapać ryby w ciszy czy spróbować swoich sił przy pracach gospodarskich, to Orawa na pewno nas nie rozczaruje. Warto więc dużo wcześniej przejrzeć noclegi Orawa jest bardzo popularnym miejscem, a zatem (Pensjonat VillaMareJeśli więc niezbędne nam będą komfortowe noclegi Orawa jest regionem, a którym z łatwością odnajdziemy dużo atrakcyjnych ofert.

Jeśli więc lubimy aktywny wypoczynek i ekologiczne jedzenie, to powinniśmy wyjechać do agroturystycznego gospodarstwa na Orawie. Z pewnością będziemy wspominać ten wyjazd przez długie lata.