Jak spędzać wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Jest wiele okazji w ciągu roku, żeby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa albo wręcz przeciwnie, w spokoju na łonie natury. Bardzo dużo jest tego rodzaju okazji, gdyż poza zwykłymi weekendami, są również dłuższe przerwy od pracy, nie mówiąc już o urlopie.

Najlepiej tak planować ten czas, by był jak najbardziej interesujący, żeby obfitował w takie atrakcje, jak preferujemy. Jak będziemy o tym pamiętać i mądrze planować czas, to możemy być pewni, że wrócimy z takiego wyjazdu w pełni usatysfakcjonowani.
zabytek

Rewelacyjnym pomysłem jest spływ Czarną Hańczą, ponieważ to prawdziwie niezwykłe przeżycie. To największa rzeka Suwalszczyzny, przepływa przez bardzo interesujące tereny, jakie mają wyjątkowe walory krajobrazowe, historyczne i geologiczne. Źródła Czarnej Hańczy znajdują się na Pojezierzu Wschodniosuwalskim. Jest dużo różnorodnych szlaków kajakowych na tego rodzaju niezwykłej rzece, najbardziej popularne z nich to tzw. mała pętla oraz duża pętla.
Spływ kajakowy Czarna Hańcza mała pętla, jest to szlak od Augustowa poprzez jezioro Białe, Kanał Augustowski aż do jeziora Serwy.

Zainteresował Cię nasz wpis? Przejdź zatem do następnego artykułu i czytaj artykuł dużo o intrygujących Cię zagadnieniach.

Dalej należy się przenieść do Bryzgla nad Wigrami, później jeziorem, powrót kanałem. Kolejna jest duża pętla, która także zaczyna się w Augustowie.

Następnie przenosi się do Wigier a koniec jak w przypadku małej pętli.

Zachwyca Cię tego rodzaju tematyka? Jeśli tak, to zobacz polecane info analogicznych tekstów, gdyż one zapewne też są warte Twojej uwagi.

Taki szlak trwa bardzo długo, około 8-9 dni, ale korzystnie podjąć trud, gdyż to niesamowite przeżycie.

To szczególnie zalecane dla osób, jakie nigdy nie miały z tym kontaktu, gdyż jesteśmy w stanie zakochać się w takim spływie. Ponadto nie trzeba mieć specjalnych umiejętności czy predyspozycji, to zajęcie dla każdego.