Wiosna to ta pora roku, gdy mamy możliwość już odwiesić płaszcze, ale nadal nie możemy wychodzić w samej koszuli

Wiosna to rewelacyjny okres. Mamy możliwość wtedy powoli zapominać o trudnej zimie, schować wszystkie zimowe kozaki i radować się coraz cieplejszym słońcem.
Nie zapominajmy jednak o tym, że nie należy od razu przesadnie cieszyć się słońcem i chodzić tylko w koszuli.

natury

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda, słońce wiosną świeci już czasami mocno, ale jest to zwodnicze. Wiatr bywa jeszcze zimny, więc prędko możemy się przeziębić. Wobec tego trzeba mimo wszystko stale mieć na sobie kurtkę, w szczególności jeśli wracamy do mieszkania późno. Najlepsze w tym wypadku są kurtki sportowe. Są szalenie lekkie, dlatego możemy je ściągnąć w ciągu dnia i bez kłopotu trzymać w ręce. Zwykle bywają także odporne na wiatr i deszcz. To bardzo upraszcza życie, ponieważ jeżeli kurtka posiada kaptur, to nie będziemy zmuszeni nosić ze sobą parasolkę. A jak każdy wie, wiosną regularnie pada deszcz. Niekiedy jest to krótka lecz dość intensywna ulewa i niezdrowo byłoby dać się zmoczyć. Kurtki sportowe posiadają też przeróżne rewelacyjne kolory oraz kroje. Damskie są dopasowane w talii, co zaznacza sylwetkę.

Czy komentarze z serwisu pod przeczytanym tekstem Cię zaintrygowały? Może masz ochotę cokolwiek do nich dopisać? Będzie to dla nas zapewne szalenie pouczające.

Zatem w takiej kurtce wygląda się naprawdę fantastycznie. Kurtki sportowe są także idealne na bieganie czy jazdę rowerem. Skóra pod kurtką oddycha, więc się spocimy się zbytnio.

W każdym modelu znajdziemy także różne kieszenie, by móc bez problemów schować telefon lub klucze.
Należy kupić dobrą kurtkę na wiosnę. Powinna być ona lekka i wodoodporna, aby była pożyteczna i z przyjemnością ubierana.