Chcesz być na bieżąco? Kupuj gazety!

W czasach sporego przepływu wiadomości spowodowanego pojawieniem się sieci online, wszyscy słyszą o wydarzeniach na ziemi praktycznie w chwili ich pojawienia się. Jednak nie zawsze taka sytuacja jest dobra. Owszem, warto wiedzieć, lecz chociaż od razu poznajemy dany fakt, przychodzi on do nas poważnie zmieniony, gdyż w sieci online wszyscy mają możliwość się wypowiedzieć lecz nie za każdym razem odbywa się to w sposób szczery. Pragniesz mieć dostęp do sprawdzonych wiadomości? Kupuj czasopisma.

Dlaczego warto pouczyć się rosyjskiego?

Kiedyś rosyjski był niezmiernie powszechny w naszym kraju. Uczono go w szkołach podstawowych tak, jak dziś j. angielskiego. Komunikował się nim w zasadzie każdy. Obecnie pamięta go niewiele osób, szczególnie młodszych. Stąd też każdy tłumacz języka rosyjskiego ma mnóstwo pracy. Jest tak, ponieważ coraz więcej osób decyduje się na podróżne do państw, w których porozumiewa się po rosyjsku. Są to zarazem podróże, które nastawione są na zwiedzanie i poznawanie kultury, jak również dyplomaci.

Czy pokaźna ilość ofert pracy pomaga odnaleźć się na rynku?

Zaraz po zakończeniu studiów nadchodzi taki moment, gdy zaczyna się poszukiwać pierwszej poważnej pracy. Oczywiście całkiem sporo młodych ludzi już w trakcie studiów szuka jakiegoś zatrudnienia, dodatkowej pracy, letniego wypadu zagranicę czy wolontariatu, jednak szukanie pracy zaraz po studiach kształtuje się trochę inaczej. Najczęściej poszukujemy pracy, w której moglibyśmy pozostać na dłużej, a nie przepracować kilka miesięcy, tymczasowo i ją porzucić.