Opcje orientalnych wyjazdów wakacyjnych

Decydując się na egzotyczną podróż turyści kierują się przede wszystkim jakością oferty i jej nietuzinkowością. Egzotyczne wakacje to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, bo przecież jest tyle lokalizacji do odwiedzania na świecie. Powinno się więc ujrzeć tam możliwie jak najwięcej.

Polacy coraz entuzjastyczniej korzystają z propozycji egzotyka last minute, sprawdź . Najpopularniejsze kierunki to Kuba, Chiny, Dominikana, Emiraty Arabskie i Tajlandia.

Czy ten tekst wciągnął Cię bez reszty? Jeśli tak, to sprawdź także inny pełny opis, który posiada nie mniej interesujące informacje.

Państwo środka to nie tylko przystanie przeładunkowe, czy olbrzymie miasta. To również ciekawa i kolorowa kultura, czarujące dzieła ludzkich rąk, także niewyobrażalne cuda przyrody.

Chcemy namówić Cię do przeczytania naszego nowego wpisu. Naciśnij link tutaj i przeloguj się do następnej strony.

Najpopularniejsze są wycieczki objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu i podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego, najogromniejszą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka, jeden z cudów globu i ikona Chin.

Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Przez cały rok królują tam znaczne temperatury. Jest tam wiele palm kokosowych, dziewiczej natury, atrakcyjnych zabytków i cudownych plaż. Szerokie plaże usypane złotym piachem to miejsce znakomite dla nadciągających tu na odpoczynek pasjonatów plażowania. Natomiast wspaniałe rafy koralowe i nadzwyczaj turkusowe wody Morza Karaibskiego przyciągają entuzjastów nurkowania. Nowością są wyjazdy d Emiratów Arabskich.

Orientalne świątynie

Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Tajlandia to jeden z bardziej popularnych państw w Azji, dokąd entuzjastycznie wybierają się podróżnicy.

Tajlandia jest bezpieczna, posiada obszerną propozycję noclegową w każdym przedziale cenowym, niezwykle łatwo jeździ się po kraju, można spożyć doskonałe ostre dania i jest niezwykle egzotyczna. W Polsce brak należytych połączeń powietrznych, toteż warto skorzystać z oferty Tajlandia z Niemiec. Propozycje niemieckich biur podróży dopasowane są do żądań europejskich podróżników. Będąc w tym miejscu, warto zaszyć się, odciąć na chwilę od świata w świątyniach proponujących kursy kontemplacji i buddyzmu. W kanałach w Bangkoku pływa mnóstwo krokodyli, które bez większego trudu jest możliwość ujrzeć chodząc brzegami. W Tajlandii jest ponad 170 odmian jadowitych węży. Na farmie można z bliska obejrzeć przebieg uzyskiwania jadu, ujrzeć rezultaty ugryzień najgroźniejszych egzemplarzy.

Więcej informacji –