Wakacje na innym kontynencie – który kierunek opłaca się wybrać?

Sporo z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, wybierając się na urlop, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera odległe ziemie jako cel wycieczki. Tajlandia jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pośrednictwem polskiego biura turystycznego, czy na przykład

Dominikana

Źródło: pixabay.com

Dominikana z Niemiec, mniej kosztownie lecz z większą liczbą formalności? Jak wiadomo, wypoczynki w Ameryce Południowej do najtańszych nie należą, szczególnie jeżeli chcemy tam się udać z Polski. Mimo to, odszukamy bardzo dużo ofert do Meksyku czy Argentyny, na które niestety nie każdy może sobie pozwolić. Mimo wielu promocji, koszta biur wycieczkowych nijak się mają do tych z innych krajów, gdzie, np. Kuba z Niemiec jest tańsza wielokrotnie. Jednak pomimo tego, bogate osoby, szczególnie te podróżujące z pociechami, polegają na polskich przewoźnikach. Wybierają się do agencji, przeglądają broszury, typują miejsca, hotele z opcją all inclusive. Mają gwarancję, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, nie muszą się kłopotać, że będą mieli problem z zakwaterowaniem. Mało tego, na miejscu docelowym będzie na nich oczekiwał przewodnik mówiący po polsku. Z kolei młodzi podróżnicy coraz chętniej planują na własną rękę. Znany jest im język angielski, z tego powodu bez problemu wynajdują tańsze loty, na przykład Dominikana z Niemiec, z berlińskiego lotniska, to koszt rzędu 100 euro. A dojazd do tej stolicy jest bardzo dobry niemal z każdego dużego miasta w Polsce. Powiązane artykuły – Dominikana z Niemiec – czy warto?. Z kolei zakwaterowanie już na miejscu, to również żaden problem.

Podobał Ci się ten wpis? Jeżeli tak, zgłąb użyteczne tematy, jakie z zaangażowaniem opisaliśmy w najnowszym artykule.

Istnieje wiele międzynarodowych stron na których można odszukać hotele na drugim krańcu świata. Robimy za pośrednictwem tego portalu rezerwację, wpłacamy zaliczkę i o nic nie musimy się bać. Już na miejscu bez kłopotu zorganizujemy sobie wypoczynek – znajdziemy mnóstwo przewodników mówiących po angielsku, gdyż wielu Amerykanów odwiedza te kraje.

podróże

Źródło: pixabay.com

Z kolei jeżeli interesuje nas Kuba z Niemiec, możemy wykupić opcję gotowej wycieczki u berlińskiego agenta. Może Cię też zainteresować: Kuba z Niemiec. Podróż do Ameryki Południowej w obecnych czasach nie jest większą przeprawą. Odszukamy sporo ułożonych wycieczek bezpośrednio z Polski, które zapewnią nam wspaniałe chwile – niestety po wywindowanej cenie.

Wejdź do serwisu i dowiedz się również, czy nasz dodatkowy wpis będzie interesujący. Będzie nam również niezmiernie miło, jeżeli zostawisz ocenę.

Jeśli chcemy zaoszczędzić, możemy samodzielnie zaaranżować sobie podróż, nabywając lot z berlińskiego lotniska i rezerwując hotel przez internet.