Czym wagi gości Rewal? Czemu warto pojechać w ten rejon polskiego wybrzeża? Czy jest to dobre miejsce na wakacje z dziećmi?

wyjazd nad morze to nie jedynie leżenie na plaży. Warto zmobilizować się, aby bardziej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy leżaka na plaży.
Na przykład, kiedy wybieramy się do Rewala, to dobrze jest wcześniej sprawdzić co konkretna okolica ma do zaoferowania.

Warto, jadąc w jakieś miejsce poznawać te tereny bardziej- . Wtedy możemy stwierdzić, iż rzeczywiście zna się konkretne miejsce. Na przykład w Rewalu i okolicach nie sposób się nudzić. Nawet w dni z gorszą pogodą spokojnie zagospodarujemy sobie czas. Park Wieloryba to fascynujące miejsce, gdzie jest sporo modeli ryb i organizmów morskich w rzeczywistych rozmiarach. Nie brak również wspomnianego modelu czyli wieloryba, jakiego długość-trzydzieści pięć metrów, faktycznie robi wrażenie.
konferencja

Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
W Rewalu można z przyjemnością oglądać zachody i wschody słońca na pięknej platformie widokowej. Wszak wyjazd na wybrzeże bez oglądania tego typu codziennych, cudownych spektakli nie jest kompletny. Najbliższy teren także obfituje w ciekawe atrakcje. Warto zawitać chociażby do parku miniatur latarni morskich w Niechorzu tam, będziemy mogli obejrzeć jakie cuda zdobią nasze wybrzeże. Tuż obok, jedną z latarni w Niechorzu możemy oglądać na żywo. W pobliżu znajduje się również dużo atrakcji dla najmłodszych, przykładowo parki linowe albo parki rozrywki. Z tego względu dzieciaki z pewnością nie będą wynudzone.

Jeżeli planujemy tutaj spędzić troszkę czasu, to bez problemu dostaniemy tu doskonały nocleg. Domki nad morzem Rewal ma w ofercie w sporej ilości. Na pewno Rewal na tegoroczne wakacje to kierunek obowiązkowy.