Czas urlopu, a Ty nie wiesz czym się zająć?

Nie masz pomysłu na weekend? Chcesz gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, jednak prognozy pogody niweczą twoje piękne plany. Także co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezproduktywne i bezcelowe oglądanie telewizji? Szkoda na to czasu. Mamy lepszy zestaw propozycji!

Książka nie gryzie, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi na myśl, w momencie gdy widzę, jak ludzie reagują na słowo pisane. No tak, czytelnictwo z roku na rok spada, książki sprzedają się

Zestaw kinomaniaka

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

słabo, więc tendencja nie usposabia pozytywnie. Ale naprawdę dobra książka to idealny „zabijacz” czasu. Nie ma znaczenia, jaka to będzie lektura, „dobra” to pojęcie subiektywne, istotne, żeby się tobie podobała. Uwierz, iż tak spędzony czas da ci więcej dobrego aniżeli kolejne godziny przed migającym ekranem, w którym wieje nudą i beznadzieją.

Ludzie w kinie

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli faktycznie jednak nie jesteś w stanie obejść się bez telewizji to uruchom… komputer.

Jeżeli myślisz, że ten materiał jest warty zainteresowania, to co powiesz, gdy poznasz więcej wiadomości z tego źródła (https://kbsound.pl/47-in-wall-bt)?. Po prostu kliknij tutaj i zobacz.

No przecież, w Internecie masz o wiele pokaźniejszy wybór ciekawych programów niż w telewizji. Ostatnio często rekomendowaną rozrywką są seriale. Bardzo zajmują, a czasu na nie zawsze nie ma kiedy wygospodarować, więc warto wykorzystać czas, który i tak nie masz czym zająć. Do wyboru jest całe mnóstwo tytułów: serial przygodowy, serial romans (interesujące romanse), a może na przykład coś z serii serial science fiction lub serial sensacyjny (polski serial sensacyjny). Sądzę, iż trudno będzie wybrać, ale dobrze się na coś zdecydować.

Interesującą propozycją będzie również wizyta w kuchni, ale w ten sposób, żeby coś zabrać z lodówki i wrócić przed telewizor, wymagany jest dłuższy pobyt w kuchni, by ugotować coś pysznego. Z jednej strony masz zorganizowaną pewną część dnia, gotujesz coś z zapałem, z następnej strony, później z apetytem osobiście możesz ocenić rezultaty swojej pracy. Dobre, ale mogłoby być jeszcze lepsze? To nieważne, bo liczą się zapał i nowe doświadczenia. Taki sposób spędzania czasu nie jest też z całą pewnością przeznaczony tylko dla kobiet, przecież przed kuchnią nie ma tabliczki z napisem: „tylko dla Kobiet”. Także śmiało, dowiedz się, jakie będą efekty twojej pracy, a jednocześnie wypełnij wolny czas czymś pożytecznym, co da ci ciekawe doświadczenia i nowe wrażenia.