Zabezpiecz się na przyszłość

kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją, znacznym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy są świadomi tego jak istotna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na zbudowanie korzystnej i pasującej do różnych osób oferty, którą tworzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony ukochanych osób lub pracowników na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby. Dobre ubezpieczenie odciąża nas w takiej sytuacji przez co możemy zająć się problemem a nie naszą sytuacją finansową. Wybór spośród 11 proponowanych form ubezpieczenia podzielonych z uwzględnieniem różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne proponowane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Dopełnieniem wymienionych usług będą naturalnie ubezpieczenia inwestycyjne. Dają one możliwość odkładania i zwiększania wartości naszych oszczędności. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie na życie i zdrowie pomaga osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i oferuje większe poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją czy najbliższych oraz lepiej przygotować się na problemy. zdrowie – http://margaretka-swietokrzyska.pl/pl/dieta_dr_ewy_dabrowskiej/