Z jakich powodów kolejne części gier, które były hitami będą się cieszyć tak ogromnym zainteresowaniem grających

Od chwili gry zaczęto produkować pierwsze komputery ludzie zaczęli je wykorzystywać do rozrywki i zabawy. Pierwsze gry były proste, lecz przecież możliwości wydajnościowe i graficzne jakieś oszałamiające nie były. Dopiero rozwój technologii komputerowych w ostatnich latach spowodował, że możliwości sprzętu pod tym kątem poprawiły się ogromnie.

gra na konsoli

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com
Obecne gry zachwycają nie tylko doskonałą fabułą, ale także rewelacyjną grafiką, a zasługa tego wszystkiego będzie tkwić w bardzo wydajnych kartach grafiki. Producenci gier dopasowują ich parametry do aktualnych możliwości sprzętu.

Każda nowa odsłona to nowe graficzne możliwości, nierealne do uzyskania we wcześniejszych wersjach. Specjalnie wspomniane tu zostało o nowym wznowieniu, ponieważ duża część obecnie sprzedawanych gier to po prostu kontynuacje hitowych produkcji, jakich pierwsze odsłony miały miejsce nawet przed kilkunastu laty. Od tamtego czasu graficzne możliwości komputerów zwiększyły się ogromnie, z tego też powodu bardzo duże poprawie uległa również oprawa graficzna, lecz i grywalność sporo została w wielu produkcjach ulepszona.

Jedną z takich nieśmiertelnych produkcji, wznawianych po raz kolejny i kolejny raz zyskujących bardzo dużą popularność graczy z wielu krajów jest call of duty: black ops iii. To kolejna część bardzo popularnej i lubianej przez graczy strzelanki, osadzona w dość odległej przyszłości. Fabuła będzie się rozgrywać w połowie 21 wieku, po kilkudziesięciu latach po zdarzeń z części poprzednich. Oczywiście są wtedy kolejne niebezpieczeństwa i zagrożenia, z jakimi może sobie poradzić właśnie nasz bohater.

Gra jest szybka i dynamiczna, a zaawansowane możliwości w trybie multiplayer powodują, że może stanowić świetną rozrywkę ze znajomymi. Analogicznie kolejną, w tym przypadku trzecią, jest tytuł risen 3: władcy tytanów. Gra jest kontynuacją przygód z ubiegłych części, to znaczy wszystko dziać się będzie w świecie pustoszonym przez Wojny Tytanów. Tu również po tym, jak się wcieli w postać bohatera ma się parę głównych misji do wykonania, na co spokojnie można przeznaczyć ponad dwadzieścia godzin gry.