Wrocław – piękne miasto, które zachwyca swą kuchnią

To serce województwa dolnośląskiego. Znany jest z unikatowej architektury, nadzwyczaj bogatej historii a także oczywiście krasnali.

wrocław dobre jedzenie

Autor: Media Forum
Źródło: Media Forum
Niejednokrotnie bywa określany mianem Wenecji Północy.
ciacha

Autor: Ruth Hartnup
Źródło: http://www.flickr.com

herbata

Autor: Thomas Luebke
Źródło: http://www.flickr.com
Czym jeszcze może poszczycić się Wrocław Dobre jedzenie to niezaprzeczalnie jeden z jego najistotniejszych „atutów”. Obecna kuchnia miasta stanowi sumę różnych wpływów – między innymi kresowych, poznańskich, łemkowskich bądź żydowskich. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że każdego roku setki tysięcy urlopowiczów przybywa tu szukajac niezapomnianych wrażeń smakowych. Jeżeli interesują Cię świetne restauracja (dobre jedzenie sopot) Wrocław rynek szczególnie, ma naprawdę sporo do zaoferowania. Kluchy śląskie, nadziewane gołąbki po lwowsku, żur, duszony królik, – wymieniać można bez ustanku. Owe potrawy niewątpliwe zaspokoją głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Po dobrym posiłku na pewno nikt nie pogardzi aromantyczną kawą i ochoczo zapuka do drzwi miejsca, którym jest kawiarnia Wrocław dysponuje bogatą „siecią” owego rodzaju lokali gastronomicznych.

Wszystkie przytoczone dotąd przykłady świadczą o jednym – Wrocław jest miastem, które należy zwiedzić. Nie czekaj dłużej i zrób to już teraz!