Ciasto czekoladowe tak pyszne, jak popularne ciasteczka Oreo

Tortczekoladowy to dobry pomysł na niemal każdą okazję. Doskonale pasuje na urodziny, jak i również na przyjęcie osoby, która powraca po podroży. Możliwości jest mnóstwo. Na jaką okazję przygotujesz pyszne ciasto z czekolady zależy tylko od Ciebie. Ale co zrobić, kiedy zwykły tort czekoladowy wykonywałaś już wiele razy? Może by tak wypróbować czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego? Jest to doskonały pomysł zwłaszcza wówczas, gdy nadchodzi taka czy inna wyjątkowo ważna okazja.

Autor: Artur

Na przykład okrągłe urodziny albo tez ważna rocznica. To imprezy bardziej istotne od pozostałych, dlatego dobrze jest to podkreślić. Wyjątkowy tort będzie dobrym wyjściem. Co dokładnie wybrać? Idealnie powinien pasować tort czekoladowy Oreo(strona www). Co to takiego? Dokładnie to, co myślisz. Jest to przepyszny torty (polecamy zobacz by porównać) czekoladowy, który smakuje jak pyszne ciacha Oreo. Jeśli ich próbowałaś z pewnością zdajesz sobie sprawę, że są świetnym dodatkiem na podwieczorek. Ciasto, które smakuje tak jak one sprawdzi się tak samo doskonale.

Możesz kupić w cukierni gotowy tort czekoladowy Oreo, ale o wiele więcej satysfakcji da Ci przygotowanie własnego tortu. Zadanie takie nie jest zbyt skomplikowane, a w dodatku nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić nieco przepis i dodać do tortu jeszcze inne pyszności. Jeśli pragniesz zrobić coś naprawdę wyjątkowego, to kup parę paczek cukierków M&M’s, by dorzucić je do ciasta. Dzięki temu uzyskasz nie tylko przepyszny smak lecz również ciekawy wygląd tortu. Jeżeli masz trochę więcej czasu, możesz pogrupować M&M’sy kolorystycznie. Podzielone draże dodaj do tortu warstwami, dzięki temu stworzysz tęczowe ciasto, które zrobi wrażenie na każdym gościu. Przez wzgląd na dużą ilość kolorów, tego rodzaju tort nadaje się doskonale też na przyjęcia dziecięce. Maluchy z pewnością się ucieszą z tęczowego tortu Oreo.