Z jakiego powodu billboardy cieszą się ogromnym zainteresowaniem reklamodawców?

Billboardy w Rudzie Śląskiej, to specjalne tablice reklamowo-promocyjne dużych rozmiarów, które w naszym kraju na stałe wtopiły się w krajobraz wszystkich dużych miast. Billboardy w Płocku raczej w nadchodzących latach nie znikną z tamtejszych bloków jak i dróg, bowiem według ekspertów od reklamy i promocji w dalszym ciągu są one efektywną formą reklamowania się i każda duża kampania marketingowa przeznacza na nie niebagatelną kwotę

Bywa nawet tak, że nowoczesne billboardy w Dąbrowie Górniczej (sprawdź billboardy w Dąbrowie Górniczej od montowane są jeden tuż obok drugiego, tak więc w czasie jazdy samochodem możemy zobaczyć ich nawet kilkanaście, jeżeli będziemy poruszać się najpopularniejszymi ulicami wielkich miast.

Zaintrygował Cię ów tekst? Wejdź w poniższy link i pod nim znajduje się autorska strona www (http://www.teamoffice.pl) z dodatkowymi informacjami na wybrany wątek.

Reklama na bilbordach

Autor: Broadway Tour
Źródło: http://www.flickr.com

Billboardy w Częstochowie wbrew pozorom nie należą do narzędzi reklamowych, które odchodzą w zapomnienie. Również one się ewoluują w ciekawy sposób. Jeszcze parę lat wstecz były one całkiem nieskuteczne nocą, ponieważ nikt nie mógł ich dostrzec. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, dlatego że najwyższej jakości billboardy są podświetlane i dzięki temu są czytelne przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Standardowe billboardy w Zielonej Górze mają rozmiar około dwunastu metrów kwadratowych, tak też jest w innych polskich miastach. Niektóre z nich mogą być oczywiście zdecydowanie większe. Nie można być zdziwionym, gdy będzie miał on 48 metrów kwadratowych. Takie także mocowane są na terenie Polski, chociaż o wiele trudniej jest je napotkać. Interesującym rodzajem billboardu jest megaboard. Jest to tablica (zobacz tablice OWZ) reklamowa, która wyposażona jest w olbrzymie połacie tkaniny, na której drukowana jest reklama. Megaboardy zakładane są na budynkach. Ich powierzchnia w niektórych przypadkach sięga nawet 300 m2.

Na obszarze naszego kraju są one jeszcze mało modne, jednak w Stanach Zjednoczonych jak również i w krajach Dalekiego Wschodu można je spotkać. W naszym kraju jednak nie ma tak dużych obiektów, by można było je mocować na każdym rogu, dlatego też nasz rynek opanowany jest przez billboardy sztampowej wielkości, które nie robią większego wrażenia na potencjalnych odbiorcach.