Gdzie spędzisz tegoroczne ferie? Obawiasz się tłumów dzieci w górach? Mamy dla Ciebie propozycję!

Zimą naturalnie ciągnie większość osób w góry – jeżeli jeszcze jeździsz na nartach czy snowboardzie albo po prostu masz dzieci w wieku szkolnym, wtedy niewątpliwie planujesz także ferie zimowe właśnie w górach.

Zazwyczaj jednak w tym czasie w górach są prawdziwe tłumy turystów i większość z nas się tego zwyczajnie obawia. Sprawdź, jakie mam sposoby na unikanie tłumów na stokach!

Wybierz mniej popularne miejscowości
Oczywiście jeśli myślimy o wypadzie w góry, wówczas niewątpliwie przychodzi nam na myśl głównie Białka Tatrzańska oraz Zakopane.

Żeby odszukać ciekawe treści w internecie, to w pierwszej kolejności kliknij w link znajdujący się tutaj i przejdź dalej (http://pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/chata-rysia) – zapewne nie pożałujesz.

Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że zimowisko w górach może być równie udane w mniej popularnych miejscowościach – oczywiście zwykle są tam trochę skromniejsze stoki i mniej atrakcji dla dzieciaków, jednakże jeśli chcesz uniknąć tłumu, wówczas niewątpliwie będzie to świetne rozwiązanie. Tego rodzaju zimowisko w górach to zwykle również świetna okAzja do spędzenia większej ilości czasu ze swoją rodziną, co także powinieneś docenić.

Wypad w innym terminie?
molo

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz dzieciaki w wieku szkolnym, wtedy bez wątpienia będzie znacznie trudniej, bowiem będziesz związany terminem ich ferii.

Te informacje pochłonęły Cię kompletnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej (http://www.horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/) danych na innych witrynach – znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Dla chcącego jednak nic trudnego – co powiesz na przykład na Wielkanoc w górach? Początkowo rodzina raczej nie będzie zachwycona, że zrywacie z tradycyjnym modelem świąt, jednak taki kilkudniowy wypad na narty bez wątpliwości zrobi wszystkim dobrze.

Zazwyczaj nie ma wtedy takich tłumów na stoku, zatem będziesz bez żadnego problemu mógł oddać się zimowemu szaleństwu. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą popularność, zatem musisz naprawdę mocno się pospieszyć!