Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna oraz bardzo wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko zdobyła szacunek wśród kandydatów na studentów, zostając silnym centrum edukacji.

WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez uznanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Uczelnia umożliwia podjecie nauki w systemie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz dwuletnie studia magisterskie. W ofercie uczelni znajdują się również uzupełniające studia podyplomowe dla nauczycieli.

absolwenci

Źródło: www.morguefile.com

Wśród licznych profili kształcenia oferowanych przez WSTiE, jednym z najpopularniejszych jest informatyka studia, które przygotowują absolwentów do pracy w branży IT. W trakcie nauki, studenci uzyskują umiejętności z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, multimediów i grafiki komputerowej. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i zdolnościom praktycznym, studenci mają szansę znaleźć etat w firmach przygotowujących i rozbudowujących oprogramowanie, realizujących hurtownie danych oraz zapraszamy do: Pronter Studio Reklamy firmach prowadzących biznes w sieci. Dla osób ukierunkowanych na kierunki zapewniające dobre perspektywy zawodowe oraz chcących ukończyć ciekawe studia informatyka jest na pewno trafnym wyborem.

Równie popularnym profilem, proponowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na podjęcie pracy w spółkach z sektora turystycznego. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej , a także zdolności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, przygotowywanie imprez turystycznych oraz działań marketingowych. W czasie nauki, studenci poznają zasady działania firm turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz zdobywają umiejętności wspierające efektywną promocję.

Tok studiów umożliwia odbycie praktyk w renomowanych firmach oraz ukończenia licznych kursów powiększających umiejętności zawodowe studentów.
Wszystko to powoduje, że turystyka studia dające dobre perspektywy zawodowe.