Aplikacja skierowanydla księgowych

Zakładając własną firmę, każdy z przedsiębiorców ma podjąć decyzję dotyczącą sposobu prowadzenia działu księgowego i sposobu opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może zapisywać zdarzenia gospodarcze które zachodzą w jego przedsiębiorstwie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ustalenia podstawy opodatkowania, za pomocą chronologicznego zestawienia przychodów i poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Wysokość podatku dochodowego dokonuje się według zasad ogólnych – skala podatkowa tudzież podatku liniowego.

księgowa

Autor: John Davis
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy prawa narzucają formę oraz metodę prowadzenia podatkowej Kpir. Pośród najpopularniejszych metod prowadzenia KPiR, rozróżnia się: odręczne wpisy operacji gospodarczych; komputerowy program księgowy oraz księga przychodów i rozchodów w Internecie.By oszczędzić czas, stres jak i pozbyć się nieścisłości, zw. z odręcznym rejestrowaniem sytuacji gospodarczych, można zastanowić się nad komputerowym prowadzeniem kpir, który w sposób szybki dokona rejestrów sprzedaży, kosztów oraz dokona podstawy opodatkowania. Program Kpir online link referencyjny to szybka, komfortowa i intuicyjna usługa. Zintegrowany pakiet programów, w jednej aplikacji dostarcza wszelakich niezbędnych funkcji do kompleksowej obsługi firmy – począwszy od zarządzania sprzedażą towarów i usług, przez zasoby magazynowe, a skończywszy na obsłudze księgowości opartej na Księdze Przychodów i Rozchodów. Intuicyjny interfejs pozwala w prosty sposób wystawiać faktury i rachunki, odnotowywać koszty i płatności, generować sprawozdania finansowe spółek, użyteczny link raporty i wiele innych.

przy komputerze

Autor: AlphaLab Startup Accelerator
Źródło: http://www.flickr.com
Program jest znany na rynku księgowym, już od 25 lat i ulepsza pracę małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych.Program polecany jest dla działalności gospodarczych, gdzie stosowana jest mała księgowość: kpir lub Ryczałt Ewidencjonowany. Na rynku to jedyny program, który można dowolnie skonfigurować.

Czy omawiany temat bardzo Ci się spodobał? Jeśli tak, to pójdź do oferty (http://spektrometriamas.pl/o-nas/zespol/) oraz przeczytaj informacje, w które obfituje odmienny portal.

Można wybrać m.in.: książkę przychodów i rozchodów, ZUS składki, znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie środki trwałe, faktury VAT, kilometrówkę. Dzięki temu jest przydatny dla każdej firmy bez względu na sposób księgowania. Program jest często aktualizowany i zgodny z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego można także skorzystać z darmowego e-szkolenia, które ułatwia wdrożenie do programu.