Faza na planszówki!

Kiedyś, kiedy nie posiadaliśmy komputerów wszyscy kupowali gry planszowe. Były one niesamowicie powszechne, kiedy komputery raczkowały w naszych mieszkaniach. A później planszówki odeszły w cień. Ale obecnie znowu powraca na nie moda.

Okazuje się, że gry imprezowe to właśnie ciekawe planszówki. Możemy wybrać genialne kalambury lub gry z zagadkami , które dotyczą jakichś wybranych seriali. Możemy dzięki grom znowu być w czasach PRL-u, bo gra została obsadzona w tamtych latach i możemy również zastanowić się, nad tym czy nie postawić na którąś z bardziej standardowych planszówek. Wybór jest ogromny, więc na sto procent każdy będzie zadowolony.

zabawa

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy sklep z grami planszowymi jest obecnie oblegany. Wszyscy kupują, co jakiś czas którąś z gier. Nie zawsze każda gra przypada nam do gustu, więc bywa, że dajemy je dalej i sami powracamy do sklepu , by poszukać gry , która będzie nam pasowała. Warto kupując grę zwrócić uwagę na to, co zostało napisane na kartonie. Jest tam zamieszczony wiek graczy i ich ilość, poza tym jest napisane, o co w grze chodzi. Dzięki temu będziemy mogli łatwiej wybrać to, co faktycznie nam odpowiada.

Sklep z grami planszowymi

Autor: Volgar
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep z grami planszowymi Gdy wejdziemy do sklepu , w którym są gry planszowe, to faktycznie ciężko nam wyjść tylko z jedną grą. A kiedy zerkniemy do Internetu i popatrzymy na gry planszowe sklep na pewno nas zaskoczy. Ilość różnych gier doprowadzi do tego, że kupimy na pewno więcej niż jedną. Warto pomyśleć o planszówkach, w kontekście prezentu dla kogoś znajomego. Jeśli nie nie mamy pojęcia, co kupić znajomemu z okazji urodzin, to gra planszowa będzie idealną opcją. Warto sprawdzić ile osób może być na imprezie, bo jeżeli wyjdzie na to, że nie więcej niż sześć, to damy radę wyszukać grę dla tylu osób, bez problemu. Osoba obdarowywana, kiedy zauważy grę będzie może chciała od razu w nią zagrać. To doprowadzi do tego, że spotkanie nabierze dodatkowych rumieńców. Poza tym warto umówić się ze znajomymi, że raz w miesiącu spotykamy się u kogoś i gramy w gry. To rzeczywiście interesująca alternatywa do siedzenia z kolejnym drinkiem, czy wyjścia na miasto. Dobrze czasem porobić coś innego, co wymaga odrobinę myślenia i przy okazji rzeczywiście dobrze można się przy tym bawić. A jeżeli w towarzystwie pojawi się ktoś nowy, to na pewno gra planszowa będzie świetna na przełamanie pierwszych lodów.