Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Badania marketingowe i ich warianty

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

W jaki sposób przygotować solidną stronę www?

Niby samych stron www jest od zatrzęsienia: jednakże większość nie jest porządnie przygotowana. Nie ma katastrofy jeśli przynajmniej rzeczywistość jest taka, że takowa strona może zaoferować internautom świetną jakość treści. Jednakowoż wszyscy świetnie się orientujemy, iż istnieją strony beznadziejne pod autentycznie każdym względem. No co jak co, lecz nigdy nie możemy puszczać do Internetu kiepskiego dzieła.

Monitorowanie portali internetowych

Ostatnio niejednokrotnie można spotkać się z określeniami takimi jak monitorowanie mediów. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w zasadzie raczej nieskomplikowany. Zjawisko to wiąże się z public relations, a przy tym należy do głównych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na dany temat w różnego rodzaju środkach masowego przekazu. Otrzymane dane wykorzystuje się do obserwowania, jak określona firma lub produkt wygląda na tle rynku, a także do przewidywania w kontekście przyszłości określonego elementu. Jest to niezwykle ważny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena reputacji danego przedsiębiorstwa. Monitoringiem mediów zajmują się profesjonalne firmy, a ich ilość aktualnie szybko wzrasta.

Oddłużanie jako usługa a zdania konsumentów

Rewelacyjne oferty, bazujące na usłudze takiej jak oddłużanie, docierają do niezwykle szerokiego grona odbiorców. Sami zainteresowani doceniają szczególnie korzystne cenowo opcje, by mieć pewność odpowiednio zainwestowanych pieniędzy. Rozwiązań do wyboru jest wiele, wystarczy jedynie nauczyć się z nich odpowiednio korzystać. Jesteśmy do Państwa usług w każdym momencie, więc warto już na początku dokładnie określić swoje preferencje oraz wymogi, by wybrać najlepszą możliwość.

Kiedy bank nie może udzielić nam pożyczki – inne metody na pozyskanie kapitału

Żyjemy w czasach gdzie niezwykle ważnym jest to co mamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co posiadamy. Liczy się świetny czterokołowiec, najnowocześniejszy aparat telefoniczny czy zupełnie nowe sprzęty co pewien czas. Wszystko to niestety kosztuje, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z podobnymi wymaganiami z własnej kieszeni.

Tematy odnoszące się do internetu, jakie lepiej poznać. Czy są czymś oczywistym?

Kiedy słyszymy słowo: “internet”, o jakich rzeczach myślimy? Może być to wiele skojarzeń, jakie są bardziej lub mniej ważne pod różnymi względami. Mogą przyjść nam do głowy portale społecznościowe, z których korzysta wiele ludzi, mogą to być ciekawe strony w internecie, a może głównie znajomości, gdyż dziś, jak nigdy wcześniej, utrzymujemy w taki sposób relacje. Istnieją jednak pojęcia, o jakich nie słyszymy na co dzień, ale które także odnoszą się do wcześniejszego zagadnienia.