Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Bezproblemowy dostęp do programu TV w Internecie – fajna spraw

Jeśli interesuje Cię obecny program TV, lecz zapomniałeś nabyć gazety, nie musisz wcale pospieszać do sklepu. Bez kłopotu zdołasz sprawdzić go w Sieci. Program TV osiągalny jest na wielu rozlicznych stronach online. Dzięki klarownej strukturze stron, ogromnie prędko znajdziesz swe ulubione programy bądź ulubione filmy i seriale.

Badania marketingowe i ich warianty

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

Każdy strzeże prywatność

Każdy człowiek kocha chronić swoją prywatność, pragniemy posiadać gwarancję, że nikt obcy nie uzyska naszego numeru telefonu, iż nikt niepowołany nie pozna naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie pragniemy, by ktoś obcy pozyskał dostęp do naszego konta bankowego. Przez to nie jedynie sami dokładamy wielkich starań, by nasze najistotniejsze dane osobowe zostały dobrze chronione, ale jednocześnie wymagamy od innych, że też będą je ochraniać.

Kiedy bank nie może udzielić nam pożyczki – inne metody na pozyskanie kapitału

Żyjemy w czasach gdzie niezwykle ważnym jest to co mamy. Niestety, często ludzie oceniają nas poprzez to co posiadamy. Liczy się świetny czterokołowiec, najnowocześniejszy aparat telefoniczny czy zupełnie nowe sprzęty co pewien czas. Wszystko to niestety kosztuje, lecz nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z podobnymi wymaganiami z własnej kieszeni.

A czy Ty robiłeś już badanie marketingowe?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.