A czy Ty robiłeś już badanie marketingowe?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Badania marketingowe i ich warianty

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, wdrażając kompleksowe badania jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Wszystko co chciałbyś dowiedzieć się o crowdfundingu. Krótka charakterystyka

Finansowanie społecznościowe to coraz częściej spotykany sposób na sfinansowanie kreatywnego pomysłu czy nawet start z działalnością. Zasada działania jest prosta – należy zaprezentować swoją ideę i obiecać drobne upominki za pomoc finansową. Jeśli osiągnie się ustalony cel, dostaje się całą zebraną kwotę pomniejszoną o drobną prowizję. Jeśli to się jednak nie uda, dotacje są oddawane fundatorom. Dotować można dowolną rzecz – nowinki techniczne, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje odzieżowe lub grę komputerową. Najbardziej liczy się ciekawy pomysł, który musi przypaść do gustu dużej rzeszy ludzi.

Dobre gospodarowanie firmą, czyli jakie oprogramowanie może okazać się przydatne

Obecnie coraz większa liczba osób decyduje się na założenie własnej firmy. Na ogół jest to efekt kłopotów w znalezieniu zatrudnienia – wysoki poziom bezrobocia w Polsce sprawia, że bardzo dużo osób przez naprawdę długo pozostaje bez zatrudnienia. Pomysłów na własny biznes jest całe mnóstwo. Bez względu jednak na profil firmy trzeba nią porządnie zarządzać. A w tym przypadku niezbędne okazuje się być konkretne oprogramowanie.

Od pracy pracownika wiele zależy

Nie od dzisiaj wiadomo, iż im znaczniejsze jest zaangażowanie pracowników w ich zadania, tym lepiej działa dana firma i tym prościej jest jej konkurować z kolejnymi firmami o podobnej charakterystyce. Dlatego właśnie teraz firmy wymyślają coraz to nowsze sposoby do motywowania swoich podwładnych, tak by posiadać gwarancję, że będą oni pracowali naprawdę najlepiej jak potrafią.

Księgowość to ważna kategoria w firmie

Nasze pieniądze powinniśmy powierzyć właściwym osobom Jeśli samodzielnie nie znamy się zbyt właściwie na księgowości, to musimy dbać o to, żeby pieniędzmi naszego zakładu zajęły się odpowiednio wyszkolone osoby, które będą wiedziały co warto wykonać. Z tego powodu właśnie tak ważne będzie to, aby wybrać kogoś sprawdzonego, kto posiada świetnewspaniałe oceny oraz kto będzie na bieżąco ze wszystkimi zmianami, tak aby móc je dobrze wprowadzać w życie.

Jak prawidłowo złożyć deklarację podatkową?

Uniwersalnie wiadomo, że zdobywanie przez nas jakiegokolwiek dochodu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej powiązane jest z nałożeniem na niego stosownego opodatkowania przez jednostki Urzędu Skarbowego. Do uregulowania tego rodzaju obowiązku fiskalnego zobowiązana jest każda osoba fizyczna, jaka generuje jakiś dochód z tyłu pracy. Nie jesteśmy także w stanie go uniknąć, pomimo naszych najszczerszych działań.

Duże zaangażowanie doświadczonych fachowców w nieustanne ulepszanie oferty

Jeżeli chodzi o badanie sprawozdań finansowych proponowane dzisiaj na rynku, widać ogromne zaangażowanie specjalistów. Fachowcy gwarantują rewelacyjną jakość usług, która opiera się na ich niemałym doświadczeniu. Ofert na rynku wciąż przybywa, dzięki czemu wybierać można dla siebie tylko sprawdzone opcje. W każdej firmie spotyka się zróżnicowane wymagania kierownictwa, jednak systematyczne składanie sprawozdań finansowych jest potrzebne wszędzie. Wybór doświadczonych specjalistów procentuje!

Profesjonalna obsługa rachunkowa jest dla wszelkiej startującej firmy wyjątkowo znaczącym składnikiem

Obecnie coraz więcej ludzi stawia na otwieranie swojej firmy. Jest to wartościowe zjawisko, które wywołuje, iż na rynku świadczeń i towarów można zdobyć bardzo różnorodne propozycje. Nie da się tymczasem ukryć, że cała procedura z otwarciem aktywności i jej prowadzeniem jest zagmatwana i dla wielu osób stanowi pokaźny kłopot.

Skomplikowane kwestie prawne – możemy sobie z tym poradzić

Sprawy prawne są tymi, które niestety nierzadko dręczą sporą część osób. Niekiedy mamy z nimi duże problemy. W końcu przepisy bywają niezrozumiałe nawet dla ekspertów, a co dopiero dla zwykłego obywatela. Ich interpretacja bywa niejednokrotnie problematyczna. Ale w życiu ich nie unikniemy – zazwyczaj mamy nawet z nimi dość często do czynienia.